امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

وقت مچگیری نیست/ مسؤولان به دنبال حل مشکلات مردم باشند چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۱:۲۰


وقت مچگیری نیست/ مسؤولان به دنبال حل مشکلات مردم باشند تعداد بازدید: ۳۱۸

دبیر نمایندگان طلاب و فضلای زنجان در همایشی که با حضور فضلای این استان در قم برگزار شد از مسؤولان و مدیران نظام خواست به جای مچگیری از همدیگر با حفظ وحدت و اتحاد مشکلات مردم را حل کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای استان زنجان با حضور حجت الاسلام مظفری دادستان و دادیار ویژه روحانیت و آقای شیبانی مدیر کل اطلاعات زنجان برگزار شد.

 

حجت الاسلام و المسلمین اسکندری، دبیر نمایندگان طلاب و فضلای زنجان با اشاره به اینکه بیش از 100 نفر از طلاب زنجان قاضی هستند، گفت: خوشبختانه حضور طلاب و فضلای این استان در عرصه قضاوت بسیار خوب بوده و موفقیت های خوبی را بدست آورده اند.

 

وی با بیان اینکه وضعیت حجاب در جامعه درد آور است، ابراز کرد: مسؤولان به برکت خون شهدا به پست و مقام رسیده اند؛ بنابراین بایستی به حرمت خون آنها هم از این وضعت جلوگیری کنند و برنامه و تدابیر برای این وضعیت اتخاذ کنند.

 

عضو مجمع نمایندگان، اتحاد و هماهنگی مسؤولان را ضروری دانست و اظهار داشت: امروز وقت مچ گیری نیست و مسؤولان بایستی با اتحاد و همکاری با یکدیگر فرهنگ ایرانی اسلامی را در جامعه تقویت کنند و اجازه ندهند دشمن به اهداف پلید خود در جامعه برسد و دنبال حل مشکلات مردم باشند.

 

حجت الاسلام و المسلمین اسکندری در ادامه از حضور همه طلاب و فضلای زنجانی و حجت الاسلام مظفری دادستان و دادیار ویژه روحانیت و آقای شیبانی مدیر کل اداره اطلاعات زنجان تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه جلسه آقای شیبانی مدیر کل اطلاعات زنجان اظهار داشت: مراسم هشتم و یازدهم محرم زنجان، برای این منطقه یک برند است، واز یک برنامه منطقه ای تبدیل به یک برنامه جهانی شده است که ظرفیت های بسیار خوبی در آن است.

 

شیبانی عنوان کرد: جمعیت چند هزار نفریی که در این مراسم شرکت می کنند نیاز به هدایتگری دارند؛ بنابراین بایستی از فرصت ویژه برای رسیدن به آن اهداف الهی استفاده کرد و اجازه نداد دشمنان برای رسیدن به اهداف خود در این زمینه فعالیت کنند.

 

مدیر کل اطلاعات زنجان به وضعیت پوشش و حجاب در زنجان اشاره کرد و اظهار داشت: دشمن آرام ننشسته و با قدرت بسیار فراوان به فعالیت خود برای خارج کردن مردم از مسیر اسلام دست به هر کاری می زند.

 

وی با بیان اینکه دشمن، با چند استان دشمنی نمی کند و در اصل دشمنی آن با نظام جمهوری اسلامی است، گفت: دشمن امروز با هزینه و نیرو از دیگران سعی دارد که به اهداف خود برسد و دیگر مثل قبل از نیروی انسانی و مالی خود برای رسیدنم به اهدافش عمل نمی کند.

 

شیبانی با بیان اینکه دشمنان در مسائل اجتماعی، سیاسی و بهداشتی همایش هایی برگزار می کنند، تصریح کرد: در برگزاری این همایش ها دو هدف عمده را دنبال می کند، نخست اینکه با ایده های جمهوری اسلامی آشنا شود و دوم اینکه نخبه های ایرانی را شناسی تا آنها را جذب یا به آن ضربه وارد کند.